Szczerośc i Pasja. "Szczerość w stosunku do siebie i do Klienta. Nie projektujemy „wszystkiego”. Podejmuję się tylko takich projektów wnętrz, które są zgodne z naszą estetyką i jesteśmy w stanie zaprojektować je „jak dla siebie”. Tylko wtedy mam poczucie, że zaoferowałam usługę na najwyższym poziomie. Pasja. Jeśli jej nie ma praca nie przynosi satysfakcji, a realizacje pozbawione są głębi. Już samą inspiracją do pracy jest dla mnie możliwość oglądania, dotykania i tworzenia rzeczy pięknych, a największą radością spełnienie marzeń odbiorców. Wielokrotnie kończy się to autentycznym wzruszeniem… „

Podstawowym obszarem działania firmy jest współpraca z Klientem indywidualnym w całej Polsce, a ostatnio również w Holandii, Francji, Luksemburgu, Norwegii, Belgii, Hiszpani i Wielkiej Brytanii. W kontakcie z Klientem projektanci starają się spełnić jego oczekiwania równocześnie łamiąc standardowe myślenie o wnętrzach. Katarzyna Kuo Stolarska projektuje w stylu, w jakim czuje się najlepiej. 

W ostatnim czasie mocno zaangażowana w pracę nad Stowarzyszeniem Architektów Wnętrz  (SAW), którego jest jednym ze współzałożycieli. Stowarzyszenie będzie miało na celu wspomaganie i zrzeszanie Architektów wnętrz oraz informowanie Klientów o tym czego mogą od nas -  Architektów wymagać. Głownym celem jest podniesienie jakości szeroko pojętej wspólpracy między Architektem a Klientem.

Katarzyna Kuo Stolarska
Architekt | Założyciel Kuoo Architects

Rocznik 1977. Absolwentka Politechniki Łódzkiej, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Kierunek Architektura i Urbanistyka. Absolwentka Kursu Zarządzania projektami w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania przy UŁ. W latach 2000-2007 jako Katarzyna Rydzyńska - współzałożyciel, dyrektor artystyczny i autorka projektów w Rydzyńska Studio s.c. W latach 2006-2012 prowadziła pracownię Rydzyńska Design. Współzałożyciel Stowarzyszenia Architektów Wnętrz ( SAW ).

Od wielu lat ściśle współpracuje z mediami jako ekspert („DDTVN“ – TVN, „Moje mieszkanie“, „Dom i Wnętrze“, „Dobre Wnętrze“, portal „Domosfera“), współtwórczyni i prowadząca program TV o projektowaniu wnętrz „Pokojowe Rewolucje“ dla TVN, felietonistka („Moje Mieszkanie“),  scenograf („Pokojowe Rewolucje“ TVN, „Fabryka Gwiazd“ Polsat, „Szał Ciał“ MTV). Prowadziła konference prasowe, wykłady  i szkolenia m.in. dla takich firm jak: ICI Dulux, Stary Browar, Festiwal Wnętrz, Dobre Wnętrze ( podczas Lodz Design Festival). Jej pasje to design, fotografia i grafika. Marzy o możliwości fotografowania świata... Prywatnie mama Oli, Jaśka i małej Lou.


kasia@kuoo.pl